Turyści indywidualni

Zainteresowanie turystów indywidualnych zwiedzaniem z przewodnikiem ciągle wzrasta. Świadczą o tym zgłoszenia od rodziców, którzy chcą pokazać swoim dzieciom Trójmiasto. Zdarza się również, że dorosłe dzieci pragną zrobić swoim rodzicom niespodziankę obejmującą pobyt wraz ze zwiedzaniem. Zwiększone zainteresowanie na usługi przewodnickie związane jest również z aktywnością osób starszych. Pytania, zgłoszenia i zamówienia płyną także od par, czy małych grup znajomych, które swój pobyt chcą wzbogacić o wycieczkę z profesjonalnym przewodnikiem.

Oprowadzanie takich małych grup bardzo mnie cieszy. Podchodzę do nich indywidualnie, dlatego zależy mi, by przed przyjazdem skontaktowali się Państwo ze mną i poinformowali o swoich planach i oczekiwaniach. Ze swojej strony zapewnię ciekawą wycieczkę oraz miłą i kameralną atmosferę.

Nie przegap

ciekawe, przydatne informacje turystyczne z Trójmiasta

czytaj

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close