Marek Formela

Licencjonowany przewodnik

O mnie

Marek Formela - licencjonowany przewodnik

Poznaj nieznane historie Trójmiasta! Dla Ciebie odkryję Gdańsk, Sopot i Gdynię.

Pasja i praca

Jestem przewodnikiem, któremu oprowadzanie sprawia dużą radość, bo w trakcie zwiedzania Trójmiasta mam przyjemność pokazać miasta, z którymi związany jestem od zawsze. Urodziłem się w Gdyni, w rodzinie od pokoleń żyjącej na Pomorzu. Dzieciństwo spędziłem w Sopocie, a na lata szkolne, studia i dorosłe życie wybrałem Gdańsk.

Z przyjemnością pokażę różnorodność i wyjątkowość Trójmiasta. Odkryję jego niepowtarzalny klimat i w lekkiej formie pomogę poznać najciekawsze atrakcje trzech miast - pełnego historii Gdańska, letniego kurortu Sopotu oraz powstałej z morza i marzeń Gdyni.

Oprowadzanie jest nie tylko moją pracą, ale przede wszystkim pasją. Jestem licencjonowanym przewodnikiem po Trójmieście i Europejskim Centrum Solidarności. Moja oferta jest kompleksowa - mogę odpowiadać nie tylko za samo zwiedzanie, ale również za organizację wycieczki „od A do Z”. Obsługuję grupy zorganizowane, wycieczki szkolne i turystów indywidualnych.

Moim celem jest zaoferować taki plan wycieczki, aby zarazić fascynacją Trójmiastem, sprawić, by każdy dowiedział się o nim czegoś nowego i zapragnął tu powrócić.

 

 

 

 

Wycieczki szyte na miarę

To, co odróżnia mnie od konkurencji, to indywidualne dostosowanie trasy zwiedzania do Twoich zainteresowań i dostępnego czasu.

 

Uprawnienia

Zdobyłem następujące uprawnienia zawodowe:

  • Przewodnik turystyczny miejski po Gdańsku, Gdyni i Sopocie, numer legitymacji: 1267, identyfikator nr 178/13
  • Certyfikowany przewodnik po budynku i wystawie stałej Europejskiego Centrum Solidarności (ECS), numer certyfikatu: 101/2014
  • Certyfikowany przewodnik Muzeum Gdańska, numer certyfikatu: 005
  • Certyfikowany przewodnik ekspozycji stałej Muzeum Emigracji w Gdyni
  • Certyfikat z historii Sali BHP Stoczni Gdańskiej

 

Opinie na trojmiasto.pl:

O mnie

Gdańsk

Historia, zabytki i niesamowity klimat architektury sprzed stuleci

O mnie

Gdynia

Nowoczesne miasto portowe z okrętami-muzeami i modernistycznymi kamienicami

O mnie

Sopot

Perła Bałtyku - najbardziej oblegany nadmorski kurort w Polsce

O mnie

Poza Trójmiastem

Godzina drogi dzieli nas od kaszubskich jezior i lasów lub półwyspu helskiego

Kompleksowa organizacja wycieczek

poparta wiedzą, doświadczeniem i pasją

Planowanie

Na podstawie oczekiwań i możliwości finansowych Klienta opracowuję szczegółowy program wycieczki i rekomenduję miejsca które warto zobaczyć.

Na miarę

Moim celem jest dostarczanie oferty uszytej na miarę Klienta. Dlatego za każdym razem jest ona dostosowywana tak, aby zapewnić Państwu niezapomniane przeżycia.

Przejazdy

Pomagam w organizacji transportu z/do Trójmiasta, a także rezerwacji samochodu, busa czy tramwaju wodnego na potrzeby ewentualnej komunikacji po Trójmieście.

Rezerwacje

W Państwa imieniu mogę zarezerwować lub kupić bilety do muzeów, wystaw, środków komunikacji czy też na wydarzenia kulturalne bądź sportowe.

Posiłki

W przypadku kilkugodzinnego zwiedzania często potrzebna jest przerwa na posiłek. Pomogę w rezerwacji miejsca dostosowanego do potrzeb i możliwości grupy.

Noclegi

Pomogę w organizacji noclegu na potrzeby osób indywidualnych, jak i zorganizowanych grup na terenie Trójmiasta lub w jego bezpośrednim otoczeniu.

Nie przegap

ciekawe, przydatne informacje turystyczne z Trójmiasta

czytaj

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close